Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Конструкція та відкривання

З точки зору якості, зовнішнього вигляду і функцій, душові кабіни за типом конструкції діляться на рамні, каркасні і безрамні, кожна з яких має своє співвідношення функціональності, дизайну і ціни. В порівнянні з іншими типами, рамна конструкція завжди забезпечує максимальну герметичність. З цієї причини, найвигідніші розсувні двері, які як при відкриванні, так і при закриванні душової кабіни не дозволяють воді стікати на підлогу повз душову кабіну. Герметичність виробу гарантується тільки у разі дотримання інструкції з монтажу. Також для досягнення оптимальної функціональності рекомендуємо комбінувати вироби однієї марки - для душових кабін RAVAK пропонуємо піддони нашого виробництва, котрі, як і решта виробів, тестуються компанією RAVAK.

Рамна конструкція – серія Supernova
Скло закріплене в закруглену алюмінієву конструкцію з якісною поверхневою обробкою. Більш того, воно укріплене вертикальними профілями, що підвищує його стійкість до недбайливого ставлення.

 

Каркасна конструкція – серії Blix, Rapier, Pivot 
Легкий дизайн конструкції не порушують жодні внутрішні вертикальні профілі.

 

Безрамна конструкція – серії Chrome, SmartLine, Brilliant
Безрамну конструкцію утворює лише безпечне скло і петлі, за допомогою яких душова кабіна кріпиться до стіни. Товщина рухомого скла 6 мм, нерухомого - 8 мм, що відповідає строгим вимогам по дотриманню безпеки. Для надійної і тривалої служби душової кабіни петлі і заглушки виготовляються з латуні.

 

Для поверхневої обробки профілів RAVAK використовує найдорожчі та найякісніші епоксидні поліефірні порошкові фарби (еластичні і стійкі до дії побутової хімії).

Відповідно до Ваших вимог, можете вибрати будь-який з декількох способів відкривання душових дверей.

 • Розсувні (Supernova, BlixRapier)

  Розсувні двері забезпечують стікання води в душовий піддон без витікання за межі душової кабіни. Розсувні двері дуже тихі і надійні завдяки  механізму AntiBlock.

 •  
 • Складні (Supernova)

  Перевагою складних дверей є максимальна ширина входу при невеликому будівельному отворі. У найвужчих дверей SDZ2 ширина будівельного отвору 67-71 см, а ширина входу - 50 см. Спосіб складання дверей усередину душової кабіни запобігає витіканню води за її межі.

 •  
 • Двері поворотного типу (Supernova)

  Простий механізм відкривання дверей не вимагає жодного догляду. Петлі виготовлені з якісного пластика.

   
 • Двері поворотного типу (Pivot)

  Проста і незношувана система відкривання дверей не вимагає жодного догляду. Механізм складається з нержавіючого сталевого стержня, який вставлений безпосередньо в корпус петлі.

   
 • Відкривання дверей назовні (Pivot, Chrome, SmartLineBrilliant)

  Зручний вхід і дизайн, що надихає. Дані вироби є домінуючими у ванній кімнаті.

   
 • Відкривання дверей усередину і назовні (Chrome*)

  Розкішний класичний дизайн, максимально широкий вхід, відкривання дверей назовні та усередину. Після приймання душу душову кабіну можна провітрити, щоб краплі, що залишилися, не потрапляли на підлогу. *У серії Chrome це вироби CSD1 та CSD2.

Установочний і кутовий профілі не поставляються окремо, вони входять в комплектацію кожного виробу, для установки якого вони необхідні. Заощадять Ваші гроші на виготовлення атипового виробу.

Установочний профіль
Служить для кріплення душової кабіни або дверей до стіни. Окремо не поставляється, але входить у комплектацію кожного виробу, для установки якого він необхідний.
серія Supernova

 

Кутовий профіль
Служить для з'єднання душової кабіни або дверей з нерухомою стінкою (PSS, APSS або APSV). Входить в комплектацію кожної нерухомої душової стінки або стінки для ванн. 

серія Supernova

 

З'єднуючий профіль
З'єднуючий профіль (T профіль, AT профіль) служить для з'єднання декількох душових кабін або дверей, розділених нерохомими стінками. Поставляється окремо. Підходить для використання в громадських душових кімнатах.
серія Supernova

 

Регулюючий профіль
Регулюючий профіль (NPSANPSBLNPSPNPS) служить для розширення душової кабіни або дверей. Поставляється окремо.
серії SupernovaBlixPivot