Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Литі піддони

Ультранизькі, ультрасучасні

Литі душові піддони виробляються з меленого доломіту і поліефірної смоли за технологією "чистого лиття". Душові піддони Galaxy Pro мають спеціальну антиковзаючу поверхню, що підвищує безпеку при прийманні душу. Піддони Galaxy Pro Flat мають гладку поверхню, яка полегшує чищення виробу. Піддони Galaxy Pro Chrome ідеально доповнять як вироби концепції для ванних кімнат Chrome, так і будь-які інші душові кабіни.

Литі піддони завдяки якісним і міцним матеріалам підходять не лише для сучасних ванн, але і для таких громадських місць як спортивні комплекси, SPA- салони і лікарні. Наднизька висота (при установці в одному рівні з підлогою) забезпечує практично безступінчатий вхід в душову кабіну. Для установки на вже готову (облицьовану) підлогу рекомендуємо використовувати основу Base Galaxy Pro, а при необхідності відповідну передню панель із затисками - SET.

Galaxy Pro Flat

Литі піддони для сучасних ванних кімнат

Завдяки своїй висоті 3 см підходять для безступінчатої установки в підлогу. Піддони Galaxy Pro Flat мають гладке дно, що полегшує чищення піддону і його обслуговування. Дуже низька конструкція і екстраплоский дизайн призначені для сучасних душових кабін.

Galaxy Pro

Литі піддони з антиковзаючою поверхнею

Ці душові піддони виробляються з литої суміші доломіту і смоли за технологією "чистого лиття". Завдяки своїй висоті 3 см підходять для безступінчатої установки в підлогу. Піддони Galaxy Pro мають дно із спеціальною антиковзаючою поверхнею, яка підвищує безпеку в душі. Дуже низька конструкція і екстра плоский дизайн призначені для сучасних душових кабін.

Galaxy Pro Chrome

Низькі і гладкі піддони з литого мармуру

Завдяки своїй висоті 3 см підходять для безступінчатої установки в підлогу. Піддони Galaxy Pro Chrome розроблені спеціально для концепції Chrome, також вони можуть комбінуватися і з будь-якими іншими сучасними душовими кабінами RAVAK Для поверхні душових піддонів характерна овальна форма, властива усім елементам серії Chrome. Низьке і гладке дно ідеально підходить для легкого чищення душових піддонів.

Монтаж піддонів

Передня панель (Set) і ніжки (Base) не є частиною піддону і купуються окремо.