Instagram Pinterest Youtube Telegram

Штора для ванн BVS1

Штора для ванн нерухома одноелементна

Розкішна безрамна штора з високоякісними металевими кріпленнями. Прозоре скло і хром створюють ефектний зовнішній вигляд.


Серія До прямокутних ванн

Ви можете вибрати з широкого асортименту штор д/ванн, які підходять як до ванн RAVAK, так і до інших ванн з рівним верхнім бортом, включаючи сталеві і чавунні ванни. Штори д/ванн RAVAK універсальні, завжди ідеально виглядають і пропонують безліч способів складання.

Штори для асиметричних ванн

Широкий ассортимент

Майже до кожної ванни є штора, за винятком декількох одиничних моделей. Ми розробляємо ванни таким чином, щоб вони гармонійно поєднувалися зі шторами і разом створювали безпечний душовий простір.


Штори для асиметричних ванн

Легкий монтаж

Установка штори під силу кожному. Для цього знадобиться лише декілька шурупів, і штора прикріплена до стіни. Її можна монтувати на вже встановлену ванну.


Штори для асиметричних ванн

Сучасний дизайн та якісні матеріали

Як досвідчений виробник душових кабін і під час виготовлення штор д/ванн ми застосовуємо набуті роками знання, чесну майстерність і пильну увагу до вибору найкращих матеріалів. Зовнішнього вигляду штори набувають у студії Nosal Design, яка за свої розробки для бренда RAVAK, отримала безліч нагород.

Технічна інформація

  • розміри: 80 см
  • типове виконання: виріб, що обертається (L/R)
  • колірне виконання: B SET (петлі, ручки, кріплення) у виконанні хром
  • вітраж з безпечного скла: 8 мм; Transparent
  • гарантія: 2 роки

Штора складається з ручок і однієї нерухомої частини, яку неможливо переміщати. Високоякісні металеві хромовані ручки разом із загартованим склом 8 мм гарантують якість та розкішний вигляд. Штора підходить для прямокутних ванн (City, City Slim, Formy 01, Formy 02, 10°, Chrome, Classic, Classic II, Campanula II, Vanda II) або будь-якої класичної прямокутної ванни з рівним переднім бортом. Стандартна висота штори 1500 мм.
Штора для ванн поставляється в складі: скляна частина - в одній упаковці. В іншій упаковці (B SET) знаходяться металеві частини. Обидві частини виробу (скло + B SET) замовляються окремо.

Можливе виготовлення атипової штори для ванни. 

2 роки гарантіїЗахист скла AnticalcL/R варіант 180°B SET – термін служби 30 років
Штора для ванн BVS1

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
7U840A00Z1 800 x 1500 BVS1-80 хром+Transparent 9 540 7 632
D01000A070 B SET BVS1-80 хром 5 310 4 248

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.