Youtube Instagram

Приймання ванни

Прямокутні ванни

Ванни з історією

Ми не виготовляємо безіменні ванни для безіменних покупців. Кожна з наших прямокутних ванн має свою історію, свою цінність і несе певну ідею. Оберіть саме те, що Вам необхідно.

Оберіть ту ванну, яка підходить саме Вам.  Любителі читання книг оцінять будову ванни Vanda. Власники невеликих ванних кімнат можуть сміливо вибирати ванну Classic завдовжки 120 см. Деякі ж ванни мають ергономічне поглиблення для рук, розташований по центру злив, оригінальну форму внутрішнього простору, щоб зручно було як високим людям, так і усім, хто невеликого зросту та ін. Також Ви маєте можливість до кожної ванни підібрати унікальне заповнення переливом.

До більшості прямокутних ванн ми пропонуємо універсальні штори д/ванн і ергономічні передні і бічні панелі. Деякі прямокутні ванни (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) можна оснастити гідромасажними системами.

Прямокутні ванни

Класика, яка не розчарує

Ванни, що мають прямокутну форму, відносяться до найпопулярніших моделей в нашому асортименті, оскільки саме вони мають максимальну кількість розмірів і можливих рішень.


Прямокутні ванни

Якісний матеріал

Для виробництва ванн RAVAK використовує литий акрил. Виготовлені з нього вироби тривалий час зберігають свою форму, не викривляються і не тріскаються. Мають високоглянцеву і непористу поверхню, яка легко миється і має антибактеріальні властивості.


Прямокутні ванни

Дивовижне рішення внутрішнього простору

Акрилові ванни пропонують практично необмежені можливості для створення форм. І традиційна прямокутна ванна може мати незвичайний внутрішній простір з ергономічними поглибленнями, підлокітниками, більш менш пряму форму спинної і бічних частин ванни. Одним словом, прямокутник може таїти в собі безліч несподіваних сюрпризів.

Ванна Magnolia

Ванна Magnolia
акрилова прямокутна ванна в розмірах 180/170 x 75/85,5 см; можна доповнити підголовником; також у виконанні PU Plus, підходить ...

Ванна Campanula II

Ванна Campanula II
акрилова прямокутна ванна в розмірах 180 x 80, 170 x 75 см; можна доповнити підголовником і шторою для ванни; підходить для ...

Ванна Chrome

Ванна Chrome
акрилова прямокутна ванна в розмірах 170х75, 160/150х70 см; можна доповнити передньою і бічною панелями, шторою для ванни, ...

Ванна Classic

Ванна Classic
акрилова прямокутна ванна, в розмірах 170/160/150/140/120 x 70 см; можна доповнити підголовником, передньою і бічною панелями, ...

Ванна Vanda II

Ванна Vanda II
акрилова прямокутна ванна в розмірах 170/160/150 x 70 см; можна доповнити шторою для ванни.