Youtube Instagram

Змішувачі

Термостатичний настінний змішувач для душу Puri

ТЕРМОСТАТИЧНИЙ НАСТІННИЙ ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ДУШУ PURI 150 ММ

PU 033.00/150
Ідеальний дизайн з виключно практичною функціональністю. Завдяки високоякісному термокартриджу, сам душ контролює задану температуру води. Миттєво вирівнює коливання тиску в трубах та температуру води, й тим самим гарантує, що вода завжди тече тієї температури, яку ви встановили. Як тільки ви спробуєте термостатичний змішувач - залишитеся з ним.

Нагороди:
Нагороди:

Серія

Настінний змішувач для душу Puri поєднує в собі ідеальний дизайн та виключно практичну функцію. Завдяки високоякісному термокартриджу, сам душ контролює задану температуру води.
Крок 150 мм робить їх універсальним компаньйоном для будь-якого душу. Як і для всіх змішувачів RAVAK, ми пропонуємо 5-річну гарантію й на колекцію PURI.

Технічна інформація

  • міжосьовий розмір змішувача: 150 мм
  • картридж (діаметр, матеріал): 40 мм, керамічний
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: для всіх душових кабін
  • аксесуари: комплект для душу та інші аксесуари

Для повного вирішення і гармонії дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо комбінувати з іншими змішувачами Puri. Для зовнішнього очищення ми рекомендуємо використовувати засіб для чищення RAVAK Cleaner Chrome.

30 років термін служби картриджа5 років гарантіїКрок 150 ммRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківCoolFeelЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний настінний змішувач для душу Puri

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070116 PU 033.00/150 Термостатичний душовий настінний змішувач 6 831,00 e-shop

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.