Youtube Instagram Telegram

Ванна Formy 02 Slim

АКРИЛОВА ПРЯМОКУТНА ВАННА FORMY 02 SLIM

Легке округлення для нової динаміки. Всім відома форма прямокутної ванни знайшла нову енергію завдяки невеликому вигину внутрішньої лінії одного краю. Таким чином, ванна створює приємну атмосферу у ванній кімнаті та надає більше задоволення від купання. Ванна Formy 02 Slim з висотою борта 18 мм призначена для індивідуального оформлення з використанням корпусу зі штучного каменю, дерева або керамічного облицювання. Ванна Forma 02 Slim є частиною концепції Forma 02, в якій ви знайдете умивальники на стільницю й меблі, що поєднуються за дизайном.

Záruka

Серія

Ванни з тонким бортом

Також ми пропонуємо найпопулярніші моделі наших прямокутних акрилових ванн з тонким бортом. Так званий slim борт висотою всього 18 мм найкраще розкриває свій потенціал при встановленні в облицьовану стіну.
Якщо ви не хочете облицьовувати ванну плиткою, для ванн Slim розміром 180 x 80 см можна використовувати передню і бічні панелі (деревоволокнистих плит МДФ) в декорах дуб, горіх, сатин або білий. Однак ванни Slim несумісні з класичними акриловими передніми й бічними панелями.

Slim vany RAVAK

Приголомшливе враження

Ванна з тонким бортом ідеально поєднується з облицюванням і дозволяє створити одне ціле, без переходів, що відволікають. Завдяки вбудовуванню ванни виділяється її внутрішня форма.


Slim vany RAVAK

Корисні переваги

Завдяки облицюванню ванни можна створити додаткові місця для зберігання по краях, які завжди будуть корисними.


Slim vany RAVAK

Свобода вибору

Облицювання ванни можна використовувати як стильний елемент ванної кімнати. Може гармоніювати з обраною для всього приміщення плиткою або, навпаки, при використанні контрастного матеріалу ванна зі стінками приверне увагу і визначить характер простору.

Технічна інформація

  • розміри: 180x80 cм
  • типове виконання: тонкий верхній борт висотою 18 мм
  • матеріал: литий акрил
  • варіант зміцнення: LA - скловолокно
  • об'єм: 240 л
  • штора для ванни: VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3
  • гідромасажна система: можна доповнити
  • гарантія: 10 років- Умовою гарантії є використання оригінальної опори RAVAK (ніжки) для даного типу ванни відповідно до інструкції з монтажу.
  • аксесуари: опора, стічний комплект для ванни

Ванну можна доповнити шторами для ванни CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2 або дверима для ванни AVDP3. Ванна Formy 02 Slim призначена для вбудовування в стіну. Ванну необхідно використовувати з стічним комплектом для ванни (довжина 800 мм).
Ванна Formy 02 Slim є частиною концепції для ванної кімнати Formy 02, яка містить обладнання для всієї ванної кімнати.

10 років гарантіїКонцепціїОб`єм 240 лВага 28 кг
Ванна Formy 02 Slim

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна     
C891300000 1800 x 800 Ванна FORMY 02 SLIM 180 x 80 snowwhite 14 688 11 750
CY00040000 Опора 80 U 1 360 1 088

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування