Youtube Instagram Pinterest

Приймання ванни

Ванна Fresia*

Акрилова прямокутна ванна Fresia

Чисті лінії класичного стилю

  Серія

  Ванни з історією

  Ми не виготовляємо безіменні ванни для безіменних покупців. Кожна з наших прямокутних ванн має свою історію, свою цінність і несе певну ідею. Оберіть саме те, що Вам необхідно.

  Оберіть ту ванну, яка підходить саме Вам. Якщо Ви потребуєте абсолютного комфорту, тоді Вам потрібна ванна You. Для тих хто, знаходячись у ванні, повинен відчувати повну безпеку підійде ванна з широкими бортами Evolution. Любителі читання книг оцінять будову ванни Vanda. Власники невеликих ванних кімнат можуть сміливо вибирати ванну Classic завдовжки 120 см. Деякі ж ванни мають ергономічне поглиблення для рук, розташований по центру злив, оригінальну форму внутрішнього простору, щоб зручно було як високим людям, так і усім, хто невеликого зросту та ін. Також Ви маєте можливість до кожної ванни підібрати унікальне заповнення переливом.

  До більшості прямокутних ванн ми пропонуємо універсальні штори д/ванн і ергономічні передні і бічні панелі. Деякі прямокутні ванни (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) можна оснастити гідромасажними системами.

  Прямокутні ванни

  Класика, яка не розчарує

  Ванни, що мають прямокутну форму, відносяться до найпопулярніших моделей в нашому асортименті, оскільки саме вони мають максимальну кількість розмірів і можливих рішень.


  Прямокутні ванни

  Якісний матеріал

  Для виробництва ванн RAVAK використовує литий акрил. Виготовлені з нього вироби тривалий час зберігають свою форму, не викривляються і не тріскаються. Мають високоглянцеву і непористу поверхню, яка легко миється і має антибактеріальні властивості.


  Прямокутні ванни

  Дивовижне рішення внутрішнього простору

  Акрилові ванни пропонують практично необмежені можливості для створення форм. І традиційна прямокутна ванна може мати незвичайний внутрішній простір з ергономічними поглибленнями, підлокітниками, більш менш пряму форму спинної і бічних частин ванни. Одним словом, прямокутник може таїти в собі безліч несподіваних сюрпризів.

  Технічна інформація

  • у розмірі 170 х 80 см
  • гарантія: 10 років - Умовою гарантії є використання оригінальної опори RAVAK (ніжки) для даного типу ванни відповідно до інструкції з монтажу. Ванна Fresia дуже ніжна і підходить тим, хто не прагне до показної розкоші. В якості аксесуара можна застосувати універсальну ручку з нержавіючої сталі.

  До ванни можна докупити аксесуари (опору, стічний комплект для ванни), у разі потреби, практичне обладнання - передню і бічну панелі, універсальну нержавіючу ручку, штору для ванни (VS2VS3VS5PVS1BVS1BVS2CVS2) або двері для ванни AVDP3. Ванна Fresia легко комбінується з іншими виробами RAVAK.

  *Комплектацію виробу і його вартість уточнюйте у продавців консультантів відділу сантехніки Епіцентр та Нова Лінія

  Ванна Fresia*

  Цінник / купити

  Артикул Розміри Опис Ціна     
  СС01000000 1700x800 Ванна Fresia 170x80* e-shop
  CY00040000 Опора Campanula 180x80, Sonata, Fresia, You e-shop
  CZ001V0A00 1700 Панель фронтальна U 170 e-shop
  B23600000N Кріплення фронтальне U e-shop
  CZ00140A00 Панель бічна 80 U з кріпленням e-shop

  *Комплектацію виробу і його вартість уточнюйте у продавців консультантів відділу сантехніки Епіцентр та Нова Лінія