Youtube Instagram

Приймання ванни

Ванна Fresia*

Акрилова прямокутна ванна Fresia

Чисті лінії класичного стилю

  Серія

  Ванни з історією

  Ми не виготовляємо безіменні ванни для безіменних покупців. Кожна з наших прямокутних ванн має свою історію, свою цінність і несе певну ідею. Оберіть саме те, що Вам необхідно.

  Оберіть ту ванну, яка підходить саме Вам.  Любителі читання книг оцінять будову ванни Vanda. Власники невеликих ванних кімнат можуть сміливо вибирати ванну Classic завдовжки 120 см. Деякі ж ванни мають ергономічне поглиблення для рук, розташований по центру злив, оригінальну форму внутрішнього простору, щоб зручно було як високим людям, так і усім, хто невеликого зросту та ін. Також Ви маєте можливість до кожної ванни підібрати унікальне заповнення переливом.

  До більшості прямокутних ванн ми пропонуємо універсальні штори д/ванн і ергономічні передні і бічні панелі. Деякі прямокутні ванни (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) можна оснастити гідромасажними системами.

  Прямокутні ванни

  Класика, яка не розчарує

  Ванни, що мають прямокутну форму, відносяться до найпопулярніших моделей в нашому асортименті, оскільки саме вони мають максимальну кількість розмірів і можливих рішень.


  Прямокутні ванни

  Якісний матеріал

  Для виробництва ванн RAVAK використовує литий акрил. Виготовлені з нього вироби тривалий час зберігають свою форму, не викривляються і не тріскаються. Мають високоглянцеву і непористу поверхню, яка легко миється і має антибактеріальні властивості.


  Прямокутні ванни

  Дивовижне рішення внутрішнього простору

  Акрилові ванни пропонують практично необмежені можливості для створення форм. І традиційна прямокутна ванна може мати незвичайний внутрішній простір з ергономічними поглибленнями, підлокітниками, більш менш пряму форму спинної і бічних частин ванни. Одним словом, прямокутник може таїти в собі безліч несподіваних сюрпризів.

  Технічна інформація

  • у розмірі 170 х 80 см
  • гарантія: 10 років - Умовою гарантії є використання оригінальної опори RAVAK (ніжки) для даного типу ванни відповідно до інструкції з монтажу. Ванна Fresia дуже ніжна і підходить тим, хто не прагне до показної розкоші. В якості аксесуара можна застосувати універсальну ручку з нержавіючої сталі.

  До ванни можна докупити аксесуари (опору, стічний комплект для ванни), у разі потреби, практичне обладнання - передню і бічну панелі, універсальну нержавіючу ручку, штору для ванни (VS2VS3VS5PVS1BVS1BVS2CVS2) або двері для ванни AVDP3. Ванна Fresia легко комбінується з іншими виробами RAVAK.

  *Комплектацію виробу і його вартість уточнюйте у продавців консультантів відділу сантехніки Епіцентр та Нова Лінія

  Ванна Fresia*

  Цінник / купити

  Артикул Розміри Опис Ціна     
  XAU0000022 1700x800 Ванна Fresia 170x80* 349,00 e-shop
  CY00040000 Опора Campanula 180x80, Sonata, Fresia, You 39,00 e-shop
  XAU00000005 1700 Панель фронтальна U 170 ST 139,00 e-shop
  B23600000N Кріплення фронтальне U 20,00 e-shop
  CZ00140A00 Панель бічна 80 U з кріпленням 100,00 e-shop

  *Комплектацію виробу і його вартість уточнюйте у продавців консультантів відділу сантехніки Епіцентр та Нова Лінія