Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Захист скла RAVAK AntiCalc®

Невидимий щит від бруду і вапняних відкладень

AntiCalc®Для нас велике значення має той факт, щоб Ви були задоволені не лише під час купівлі, але і упродовж багатьох років після неї, тому ми постійно працюємо над технологічними інноваціями, що подовжують життєздатність і красу наших виробів.

Для захисту поверхні скла у ванній кімнаті ми створили унікальний засіб, що запобігає утворенню мінеральних осадів.

Будь-яка вода, за винятком дощової або дистильованої, містить велику кількість солей. Ці відкладення, так званий, водний камінь, насилу видаляються і створюють на склі осад, який утворює хімічний зв'язок із склом, і через деякий час надає йому неприємний зовнішній вигляд. Звичайні миючі засоби в таких випадках, як правило, непридатні. Тривалий захист може забезпечити лише унікальна, запатентована технологія обробки поверхні скла RAVAK AntiCalc®, яка проводиться під час виготовлення скла для душових кабін, дверей і штор. 

Як RAVAK AntiCalc® впливає на поверхню скла?

Скло, оброблене за технологією RAVAK AntiCalc® відштовхує воду.За допомогою технології RAVAK AntiCalc® на склі утворюється водовідштовхувальний шар, який не дає краплям води на ньому утриматися, тому вони стікають вниз. Невеликі краплі, яким вдалося втриматися на склі, хоч і залишають після себе висохлий осад, але він не має хімічного зв'язку з поверхнею скла, і тому такі сліди дуже легко видаляються протиранням забруднених місць ганчірочкою.

Як довго діє захисний шар RAVAK AntiCalc®?

Вплив води на скло без застосування засобу RAVAK AntiCalc®Водовідштовхувальний шар RAVAK AntiCalc® має високу стійкість до дії миючих засобів, зазвичай вживаних для миття вікон і інших скляних поверхонь. Стійкість шару залежить від складу води, з якою він контактує.

Як правило термін служби шару складає від 3 місяців до 2 років. Проте і після закінчення цього терміну за склом необхідно доглядати. Ми розробили спеціальний засіб RAVAK AntiCalc Conditioner, який забезпечить оптимальний захист скла мінімум на 10 років.

Засіб RAVAK AntiCalc® Conditioner

Ваш помічник у боротьбі з водним каменем. Водовідштовхувальні властивості нашої технології можна оновлювати і в домашньому середовищі. Але увага! Хоч назва "аntiсalc" і стала визначенням для цілої категорії, не довіряйте кожному продавцеві, який пропонує Вам "аntiсalc". Тільки засіб RAVAK AntiCalc Conditioner, розроблений по запатентованій і захищеній у більшості країн світу технології, зберігає поверхню скла без ушкоджень упродовж 10 років.

Як доглядати за склом у ванній кімнаті?

Для догляду за новопридбаним обладнанням для ванної кімнати Вам вистачить універсального миючого засобу (рекомендуємо RAVAK Cleaner). В середньому, раз на три місяці, оновіть дію технології AntiCalc засобом AntiCalc Conditioner.

Поверхню скла ретельно очистіть миючим засобом RAVAK Cleaner. На внутрішню сторону абсолютно чистого і сухого скла нанесіть сухою ганчіркою або губкою RAVAK AntiCalc Conditioner і розітріть насухо.

Скло знову покриється водовідштовхувальним шаром і упродовж тривалого періоду (приблизно 3 місяці, залежно від жорсткості Вашої води) потребуватиме лише звичайного догляду (миючі засоби).