Youtube Instagram Telegram

Змішувачі для ванної кімнати: стильні та сучасні

Дата: 26.8.2021

Придбання змішувача – завершальний пункт в облаштуванні ванної кімнати. Завдяки цій статті ви зможете швидко вибрати потрібну модель, не розгубившись у широкому асортименті RAVAK.

moonСтандартні рішення

Модель PURI – призначена для класичних умивальників. Завдяки гнучкому аератору, потік води буде спрямований прямо в злив. Універсальний, мінімалістичний дизайн із заокругленими лініями підійде до кожної ванної кімнати.

Якщо ваш основний комплект сантехніки з концепції 10°, то і змішувач можна підібрати «рідний». Він ніби йде назустріч вашим рукам, завдяки практичному нахилу змішувача, ця продумана геометрія також полегшує чищення у важко доступному місці між змішувачем та стіною.

Ще один варіант, який займає особливе місце в нашому асортименті, призначений для застосування прихованого монтажу. Такий змішувач демонструє всю красу умивальника, що монтується на стільницю, та залишає більше простору для зручності миття рук. Його сучасний дизайн універсальний, та найкраще він пасує до виробів із концепції Сhrome.

chromeЗмішувач моделі CLASSIC – елегантний та легкий, створений ідеально до однойменної ванни з тонкими плоскими бортами. Дизайн цієї моделі побудований на класичних формах, що забезпечують практичність та справжній комфорт під час використання. 

Підлогові змішувачі 

Витончені підлогові змішувачі підходять для окремо стоячих ванн. В асортименті RAVAK особливо радимо звернути увагу на моделі CHROME та FREEDOM.

Конструкція цих змішувачів забезпечує тривалу й безпроблемну роботу, а разом з правильно підібраною ванною вони утворюють єдине ціле. До того ж можливість установки змішувача в підлогу надає більше свободи творчості під час створення індивідуальних рішень для вашої ванної кімнати.

Змішувачі-водоспади

Це оригінальна ідея, яка поєднує в собі практичні та естетичні функції. Змішувачі-водоспади зручні у використанні, оскільки струмінь води ллється широким потоком через отвір у зливі. Внаслідок більших труб підводки, пропускна здатність таких змішувачів набагато сильніша, що дозволяє за лічені хвилини наповнити ванну.

waterfallКоли хочеться бачити у ванній кімнаті стильний, ергономічний та функціональний змішувач, придивіться до моделей WATERFALL та CHROME.

Термозмішувачі

Термостатичні настінні змішувачі здатні підтримувати постійну температуру води навіть при різких змінах тиску в трубах. Таким чином вони забезпечують саме ту температуру води, яка вам необхідна. Такі пристрої підкорюють підвищеним комфортом і зручністю в роботі у душі або на ванні. Особливою популярністю такі змішувачі користуються у родин з дітьми, адже виключають ризики опіків під час купання. В асортименті RAVAK  є модель з концепції 10°, а також термостатичний змішувач прихованого монтажу.  

Сподіваємося, ми допомогли вам розібратися в питанні, і тепер ви з легкістю підберете для себе ідеальний варіант, беручи до уваги вищезгадані особливості змішувачів.