Instagram Pinterest Youtube Telegram

Концепція Rosa II

Практичне рішення для будь-якої ванної кімнати

Ви шукаєте для своєї ванної кімнати щось практичне, витривале та позачасове, що надає максимум вільного місця у ванній кімнаті? Зупиніть свій вибір на концепції Rosa II, що грунтується на асиметричній ванні. Дана концепція відноситься до найпопулярніших і наслідуваних на ринку сантехнічних виробів. Зупиніть свій вибір на оригіналі, зупиніть свій вибір на концепції Rosa II від марки RAVAK.

 

Рекомендовані складові концепції Rosa

Концепция Rosa

Ідеально продуманий

Усі вироби концепції Rosa були розроблені відповідно до визначених побажань та вимог наших клієнтів. Окремі компоненти концепції завдяки своєрідному дизайну та функціональності економлять місце у ванній кімнаті, забезпечуючи при цьому зручне використання простору.

Концепция Rosa

Для будь-якого простору

Концепція Rosa пропонує на Ваш вибір відразу три моделі ванн, що відрізняються між собою, перш за все розмірами та дизайном. Від найменшої ванни Rosa 95 шириною всього лише 95 см до зручної ванни Rosa II довжиною 170 см і шириною 105 см. До кожної ванні передбачена штора, яка ідеально повторює форму самої ванни, та інші вироби в тому ж стилі.


Концепция Rosa

Багатий вибір

На асиметричній ванні концепція Rosa не закінчується. Навпаки, вона являє собою цілісну пропозицію, продуману до найменших деталей. Вибрати можете серед штор для ванни, умивальників декількох варіантів, меблів і змішувачів.