Youtube Instagram

Приймання ванни

Штора для ванн VS5

Штора для ванн складна п'ятиелементна

Завдяки вузьким вітражам в складеному вигляді штора займає мінімум місця над ванною.

Серія До прямокутних ванн

Ви можете вибрати з широкого асортименту штор д/ванн, які підходять як до ванн RAVAK, так і до інших ванн з рівним верхнім бортом, включаючи сталеві і чавунні ванни. Штори д/ванн RAVAK універсальні, завжди ідеально виглядають і пропонують безліч способів складання.

Штори для асиметричних ванн

Широкий ассортимент

Майже до кожної ванни є штора, за винятком декількох одиничних моделей. Ми розробляємо ванни таким чином, щоб вони гармонійно поєднувалися зі шторами і разом створювали безпечний душовий простір.


Штори для асиметричних ванн

Легкий монтаж

Установка штори під силу кожному. Для цього знадобиться лише декілька шурупів, і штора прикріплена до стіни. Її можна монтувати на вже встановлену ванну.


Штори для асиметричних ванн

Сучасний дизайн та якісні матеріали

Як досвідчений виробник душових кабін і під час виготовлення штор д/ванн ми застосовуємо набуті роками знання, чесну майстерність і пильну увагу до вибору найкращих матеріалів. Зовнішнього вигляду штори набувають у студії Nosal Design, яка за свої розробки для бренда RAVAK, отримала безліч нагород.

Технічна інформація

  • розміри: 113,5 см
  • типове виконання: виріб, що обертається (L/R)
  • колірне виконання: профіль - білий
  • вітраж з пластика: Rain
  • висота виробу: 133 см

Штора складається з п'яти рухомих частин, які повністю складаються усередину ванни в т.з. "гармошку". Завдяки вузьким вітражам штора в складеному стані займає мінімум місця. Штора підходить для прямокутних ванн (Classic, Sonata, Vanda II і Lilia) або будь-якої класичної прямокутної ванни з рівним переднім бортом. Стандартна висота штори 1330 мм. Штора для ванн VS5 у складеному стані має ширину 223 мм. Повернувши VS5 на 180°, отримаєте Л/П варіанти входу. Можливе виготовлення атипової штори для ванн.

2 роки гарантіїL/R варіант 180°
Штора для ванн VS5

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
794E010041 1135x1330 VS5 білий+rain 180,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.