Youtube Instagram

Змішувачі

Змішувач прихованого монтажу Neo без перемикача

Змішувач прихованого монтажу Neo без перемикача

NO 062.00 Величний і елегантний. Підкреслить сучасний стиль Вашої ванної кімнати. Технічне рішення, що грунтується на установці в стіну, і чиста краса на поверхні тішитимуть Ваше око щодня.

Серія Neo

Величний

Притягують Ваш погляд не лише своєю масивністю, але і красою. Ці змішувачі мають особливу харизму, ідеальне виконання і довговічність.

Змішувачі Neo

Комплексний асортимент

Асортимент представлений змішувачами для умивальника, біде, ванни, душу і змішувачами прихованого монтажу.


Змішувачі Neo

Приховане виконання з перемикачем

Одним із запропонованих типів змішувачів Neo є змішувач прихованого монтажу з ергономічним перемикачем, форма якого дозволяє легко навіть мокрою рукою вибрати необхідний Вам режим: ванна (наповнення переливом) або душ (приймання душу за допомогою лійки).


Змішувачі Neo

Легкий монтаж

Заміна змішувача Neo у Вас забере лише декілька хвилин. Більше того, до змішувача вже прикріплені гнучкі з’єднувальні шланги, що полегшить Вам роботу.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 40 мм, керамічний
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • подходит: для душових кабін з одним душем або для ванни із заповненням переливом, без можливості приймання душу. Змішувач Neo комбінується з рештою виробів RAVAK.

Змішувачі Neo можна комбінувати з іншими виробами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

30 років термін служби картриджа5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeEasyClean (аератор)SoftMoveФіксація перемикачаМеталеве виконання
Змішувач прихованого монтажу Neo без перемикача

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070021 Змішувач прихованого монтажу без перемикача NO 062.00 3 069,00 e-shop

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.