Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувач прихованого монтажу Neo

Змішувач прихованого монтажу Neo з перемикачем

NO 061.00 Величний і елегантний. Підкреслить сучасний стиль Вашої ванної кімнати. Перемикач змішувача дає можливість розподілити воду в два місця - ванна/душ або ручний/верхній душ. Практична форма перемикача дозволяє управляти змішувачем і мокрою рукою, а його фіксувальний механізм гарантує, що він не вимкнеться навіть при пониженні тиску води. Технічне рішення, що ґрунтується на установці в стіну, і чиста краса на поверхні тішитимуть Ваше око щодня.


Серія Neo

Величний

Притягують Ваш погляд не лише своєю масивністю, але і красою. Ці змішувачі мають особливу харизму, ідеальне виконання і довговічність.

Змішувачі Neo

Комплексний асортимент

Асортимент представлений змішувачами для умивальника, біде, ванни, душу і змішувачами прихованого монтажу.


Змішувачі Neo

Приховане виконання з перемикачем

Одним із запропонованих типів змішувачів Neo є змішувач прихованого монтажу з ергономічним перемикачем, форма якого дозволяє легко навіть мокрою рукою вибрати необхідний Вам режим: ванна (наповнення переливом) або душ (приймання душу за допомогою лійки).


Змішувачі Neo

Легкий монтаж

Заміна змішувача Neo у Вас забере лише декілька хвилин. Більше того, до змішувача вже прикріплені гнучкі з’єднувальні шланги, що полегшить Вам роботу.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 40 мм, керамічний
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до ванн (заповнення переливом і вивід для ручного душу) або душових кабін, що мають фіксований і ручний душ

Змішувачі Neo можна комбінувати з іншими виробами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMove
Змішувач прихованого монтажу Neo

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X070020 Змішувач прихованого монтажу з перемикачем NO 061.00 5 289 3 702

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.