Instagram Pinterest Youtube Telegram

Миття рук, як відвідування галереї

Умивальники Yard

Більше про виріб

Умивальник BeHappy II кутовий

Умивальник BeHappy II кутовий

Кутовий умивальник BeHappy II у свіжому дизайні відповідає сучасним лініям однойменних ванн. Призначений для розміщення над ванною BeHappy II або самостійно у кут ванної кімнати. Розміщення умивальника над ванною в області ніг зберігає місце у ванній кімнаті і ідеально виконує практичну та естетичну функцію. Технологічно розвинений мармуровий матеріал забезпечує ідеально рівну поверхню для зберігання речей.


Серія BeHappy

Вміло розроблені

І невелика ванна кімната може гарантувати досить необхідного простору. Цю ідею в собі несе і умивальник BeHappy, який легко встановлюється не лише в кут ванної кімнати, але і над однойменною ванною в області ніг.

умивальники BeHappy

Складник концепції

До бажаної синергії Вас приведе комбінація умивальника і ванни BeHappy. Концепція BeHappy побудована на ідеї нашарування над собою, а саме умивальник можна повісити над ванною, абсолютно не впливаючи на доступ до неї.


умивальники BeHappy

Авторський дизайн

Дизайн умивальника і ванни виник в студії NosalDesign, відомій своїми практичними і інноваційними розробками. Умивальник BeHappy - краще тому підтвердження.


умивальники BeHappy

Комфортне використання

Дизайнер спеціально розробив форму умивальника для невеликих просторів так, щоб він при своїх розмірах надавав багато місця для миття.

Технічна інформація

  • розміри: 50 x 66,5 см
  • матеріал: композитна лита суміш доломіту та смоли
  • тип: лівий та правий (L/R)
  • переповнення: ТАК
  • отвір для змішувача: 35 мм
  • тумба під умивальник: НІ
  • Додаткові аксесуари: низький злив для умивальника та сифон трубковий
  • гарантія: 5 років

Кутовий умивальник BeHappy II поставляється з переповненням. Встановлюється на стіну у кут, або над ванною BeHappy II для унікального рішення збереження простору. Правий або лівий варіант умивальника визначається довшою стороною відповідно до кута, в якому буде розміщений умивальник. Змішувач буде завжди знаходитись напроти Вас. Умивальник поставляється з отвором для змішувача 35 мм. Ми рекомендуємо кутовий умивальник BeHappy II доповнити зливом для умивальника та трубчастим сифоном. Для повного дизайнерського рішення ванної кімнати рекомендуємо умивальник комбінувати з наступними виробами концепції BeHappy II (дзеркалом BeHappy II, ванною BeHappy II), змішувачем RAVAK та іншими виробами RAVAK. В комплект для монтажу входить (з'єднувальні дюбелі, гвинти тощо), включаючи кришку для переливу.

5 років гарантіїКонцепції
Умивальник BeHappy II кутовий

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
XJAL1100001 500 x 665 умивальник BeHappy II L білий з отворами 10 578
XJAP1100001 умивальник BeHappy II R білий з отворами 10 578
X01437 Злив для умивальника ClickClack низький хром 989,00
X01436 Сифон для умивальника U трубковий хром 1 075

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.