Instagram Pinterest Youtube Telegram

Ванна LoveStory II

Акрилова асиметрична ванна двомісна LoveStory II

Романтика в сучасному розумінні. Єдина асиметрична ванна, яка дозволить Вам насолодитися взаємною близькістю і комфортом. Інноваційна ванна LoveStory II є продовженням однієї з найпродаваніших ванн RAVAK, і знову таки виходить з форми серця. Іконічна модель LoveStory, пройшовши повне оновлення дизайну, історію про любов, надійність, гармонію і почуття перевтілила в жвавіші сучасні форми. LoveStory II - це ідеальна ванна для двох. Дозволить насолодитися взаємною близькістю при спільному прийманні ванни. Асиметричне розташування ванни вигідно працює з простором. У кут ванної кімнати поміститься дійсно велика ванна.

Záruka

Серія

Два в одному - приймання ванни і душу

Якщо до Вашої ванної кімнати одночасно не поміщаються ванна і душова кабіна, Вам потрібна асиметрична ванна, вигідна тим, що надаючи великий простір для купання, вона не займає зайве місце, як це часто буває у випадку зі звичайною ванною.

Це ванна, яка призначена для установки в кут, вона не має однакову довжину і ширину, як кутові ванни. Це щось середнє між кутовою і прямокутною ванною. Розміри асиметричних ванн коливаються від 75 см завширшки до 140 см в довжину. Саме тому вони підходять для розміщення в невеликих і зовсім маленьких ванних кімнатах, але у той самий час, н-д, ванну LoveStory II у розмірі 196 x 139 см (підходить для багатих на простір ванних кімнат) оцінять високі люди.

Асиметричні ванни

Напрочуд просторі

В асиметричних ваннах чаша ванни розташована під кутом щодо стіни ванної кімнати, що дозволяє отримати велику довжину внутрішнього простору ванни, ніж при розміщенні паралельно стіні.


Асиметричні ванни

Різноманітні форми

Асиметричні ванни пропонують різні варіанти форм від традиційних до новаторських від чеського дизайнера Kryštofa Nosála, який плавним поворотом на 10° перевтілив класичну ванну в асиметричну, з усіма її перевагами.


Асиметричні ванни

Оригінальні

RAVAK дав ім'я асиметричним ваннам і наділив їх правильними формами. Асиметричні ванни RAVAK мають практичне розмежування на душову і купальну частини, що відповідає реальним потребам покупця.

Технічна інформація

  • розміри: 139 x 196 см
  • матеріал: литий акрил
  • варіант зміцнення: LA - скловолокно; PU Plus - поліуретанова піна
  • об'єм: 360 л
  • виконання: лівий і правий (L/R)
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: можна доповнити
  • гарантія: 10 років- Умовою гарантії є використання оригінальної опори RAVAK (ніжки) для даного типу ванни відповідно до інструкції з монтажу.
  • Додаткові аксесуари: передня панель, стічний комплект для ванни, підголівник

Ванну LoveStory II можна оснастити оригінальними гідромасажними системами LoveStory Base, LoveStory Pro і LoveStory Ultra. Ці гідромасажні системи RAVAK розроблені спеціально для ванни LoveStory II, яка ідеально підходить для купання удвох. Також ванну можна оснастити підводним освітленням - хромотерапією H20 Color, що дозволить створити у Вашій ванній кімнаті незабутню романтичну атмосферу, забарвлену в різні колірні відтінки. До ванни LoveStory II можна докупити змішувач д/ванни або змішувач прихованого монтажу, меблі та інші вироби RAVAK.

L/R варіантОб`єм 360 лВага 38 кг
Ванна LoveStory II

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
C751000000 1960 x 1135 - 1390 Ванна LoveStory II L біла 34 065 27 252
C761000000 Ванна LoveStory II R біла 34 065 27 252
CY75000000 Опора LoveStory II 2 565 2 052
CZ75100A00 Панель A LoveStory II L біла 18 315 14 652
CZ76100A00 Панель A LoveStory II R біла 18 315 14 652
B27500000N Кріплення панелі LoveStory II 3 780 3 024

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.