Youtube Instagram Telegram

Ванна Ypsilon

Ванна Ypsilon – окремо стояча акрилова ванна

Новий вимір комфорту в окремо стоячій ванні. Вона була названа Ypsilon в честь силуету, що нагадує цю літеру своєю злегка зігнутою лінією. Сувору симетрію форм дизайнер пом'якшив чуйною концепцією зовнішніх ліній з романтичним тоном. Проста форма ванни відповідає актуальному сучасному дизайну, але водночас забезпечує новий вимір комфорту. Ванна Ypsilon злегка розширена в сторони в області плечей, спонукаючи вас зручно розташувати руки, розслабити шию й голову. Комфортне перебування у ванні Ypsilon в поєднанні з впливом теплої ванни дарують тілу неповторне відчуття свободи.

Záruka

Серія

Свобода – це стан душі

Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Не обмежуйте себе. Релаксируйте у окремо стоячих ваннах RAVAK.

Безумовно, окремо стоячі ванни домінують в просторі та окрім комфортного купання викликають нові відчуття і враження. Розташуйте ванну там, де вона виглядатиме максимально ефектно, і насолодіться новою дозою приймання ванни.

Виберіть форму, яка вам більш симпатична, неперевершену комбінацію прямокутника та овалу (Solo), або плавні лінії (Freedom O). Розмістіть ванну там, де вона створить найбільший ефект та насолоджуйтеся новим виміром для купання. Ваша ванна кімната не дозволяє розмістити окремо стоячу ванну? Не переймайтесь, ми маємо для вас ванну Freedom W, переваги якої найбільш видимі, при розміщенні її до стіни.

Окремо стоячі ванни

Новий вимір релаксації

Відчуйте на собі приймання ванни в просторі і насолодіться новими враженнями. Вам ні за що не захочеться її покидати.


Окремо стоячі ванни

Для спільних вражень

Мало яка ванна так підходить для купання удвох, як окремо стояча. Однаковий нахил спинної частини ванни з обох боків, розташований по центру злив нікого не обмежує в рухах, і можливість розташувати ванну де завгодно забезпечать Вам і Вашому партнерові незабутні враження.


Окремо стоячі ванни

Добре продуманий ефект

Марка RAVAK пропонує вироби, продумані до найдрібніших деталей. І ця високоефективна акрилова ванна не є виключенням, оскільки до неї передбачений вбудовуваний в підлогу змішувач. У поєднанні з ванною утворює погоджене по дизайну одно ціле і робить її незалежною від водостічних труб у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри: 180 x 80 см
  • матеріал: литий акрил
  • варіант армування: LA – скловолокно
  • об'єм: 270 л, brutto вага: 55 кг
  • виконання: окремо стояча
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: ні
  • гарантія: 10 років
  • комплект для зливу води є частиною ванни

Весь розподіл води повинен бути прокладений через підлогу (як слив, так і підведення води для підлогового змішувача). Стічний комплект для ванни (тобто перелив, злив, сифон, гідрозамикач) та опора (ніжки) входять в комплект. Ми також пропонуємо окремо стоячий змішувач FM 080.00, вбудований в підлогу.

10 років гарантіїОб`єм 270 лВага 55 кг
Ванна Ypsilon

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна     
XC00100026 1800x800 Ванна Ypsilon 1800x800 73 508 58 806
X070059 Підлоговий змішувач для ванни FM 080.00 25 194 20 155

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.