Instagram Pinterest Youtube Telegram

Ванна Ypsilon

Ванна Ypsilon – окремо стояча акрилова ванна

Новий вимір комфорту в окремо стоячій ванні. Вона була названа Ypsilon в честь силуету, що нагадує цю літеру своєю злегка зігнутою лінією. Сувору симетрію форм дизайнер пом'якшив чуйною концепцією зовнішніх ліній з романтичним тоном. Проста форма ванни відповідає актуальному сучасному дизайну, але водночас забезпечує новий вимір комфорту. Ванна Ypsilon злегка розширена в сторони в області плечей, спонукаючи вас зручно розташувати руки, розслабити шию й голову. Комфортне перебування у ванні Ypsilon в поєднанні з впливом теплої ванни дарують тілу неповторне відчуття свободи.
Ванна Ypsilon доступна з переливом і зливною кришкою в хромованому, білий або чорному кольорі для ідеальної гармонії з обраними змішувачами.

Нагороди за ванну Ypsilon:
Ocenění pro vanu Solo

Záruka

Серія

Свобода – це стан душі

Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Не обмежуйте себе. Релаксируйте у окремо стоячих ваннах RAVAK.

Безумовно, окремо стоячі ванни домінують в просторі та окрім комфортного купання викликають нові відчуття і враження. Розташуйте ванну там, де вона виглядатиме максимально ефектно, і насолодіться новою дозою приймання ванни.

Виберіть форму, яка вам більш симпатична, неперевершену комбінацію прямокутника та овалу (Solo), або плавні лінії (Freedom O). Розмістіть ванну там, де вона створить найбільший ефект та насолоджуйтеся новим виміром для купання. Ваша ванна кімната не дозволяє розмістити окремо стоячу ванну? Не переймайтесь, ми маємо для вас ванну Ypsilon Wall, переваги якої найбільш видимі, при розміщенні її до стіни.
Ванну, для розміщення біля стіни Freedom Wall пропонуємо й у варіанті з чорною панеллю.

Окремо стоячі ванни

Новий вимір релаксації

Відчуйте на собі приймання ванни в просторі і насолодіться новими враженнями. Вам ні за що не захочеться її покидати.


Окремо стоячі ванни

Для спільних вражень

Мало яка ванна так підходить для купання удвох, як окремо стояча. Однаковий нахил спинної частини ванни з обох боків, розташований по центру злив нікого не обмежує в рухах, і можливість розташувати ванну де завгодно забезпечать Вам і Вашому партнерові незабутні враження. Кришка переливу та зливу у варіанті хром або чорний.


Окремо стоячі ванни

Добре продуманий ефект

Ванни Freedom Wall та Ypsilon Wall є варіантами ванн, призначених для установки біля стіни, тому вони також підходять для невеликих ванних кімнат. Ширший край біля стіни дозволяє розмістити все необхідне для задоволеного відпочинку. Завдяки чорній панелі ванну Freedom Wall можна легко поєднувати з іншим обладнанням для ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри: 180 x 80 см
  • матеріал: литий акрил
  • варіант армування: LA – скловолокно
  • об'єм: 270 л, brutto вага: 55 кг
  • виконання: окремо стояча
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: ні
  • гарантія: 10 років
  • комплект для зливу води є частиною ванни
  • кришка переливу та зливу: хром / чорний / білий

Весь розподіл води повинен бути прокладений через підлогу (як слив, так і підведення води для підлогового змішувача). Стічний комплект для ванни (тобто перелив, злив, сифон, гідрозамикач) та опора (ніжки) входять в комплект. Ми також пропонуємо окремо стоячий змішувач FM 080.00, вбудований в підлогу.

Об`єм 270 лВага 55 кг
Ванна Ypsilon

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
XC00100026 1800x800 Ванна Ypsilon 1800x800 (кришка переливу та зливу: хром) 106 605 85 284
XC00100034 Ванна Ypsilon 1800x800 (кришка переливу та зливу: чорний) 108 000 86 400
XC00100046 Ванна Ypsilon 1800x800 (кришка переливу та зливу: Білий) 108 000 86 400
X070059 Підлоговий змішувач для ванни FM 080.00 34 785 27 828

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.