Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

WC сидіння Uni Chrome Flat чорний

WC сидіння Uni Chrome Flat

Розроблено для максимального комфорту та практичної вигоди. Система плавного опускання Softclose робить використання більш приємним. Воно поєднується за формою та кольором із чорним унітазом Uni Chrome RimOff та іншим обладнанням концепції Chrome для ванних кімнат.


Серія Аксесуари

На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Тому, крім WC та біде RAVAK, ми також пропонуємо широкий вибір аксесуарів, не тільки сидіння для WC, а й панелі управління декількох кольорів й дизайнів, які ідеально підходять до обладнання для ванних кімнат або інсталяційних модулів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.

Технічна інформація

Чорне надтонке сидіння для унітазу Uni Chrome Flat виготовлене із міцного дюропласту, пофарбованого в чорний матовий колір. Оснащено системою уповільнення SoftClose. Антибактеріальний склад сидіння обмежує розмноження бактерій завдяки увімкненим сполукам срібла. Призначений для чорного WC Uni Chrome RimOff.

3 роки гарантіїКонцепції
WC сидіння Uni Chrome Flat чорний

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X01795 360 x 445 x 61,5 WC сидіння Uni Chrome Flat, чорний 7 310

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.