Instagram Pinterest Youtube Telegram

Меблі, Умивальники і WC

WC Zante RimOff

WC ZANTE RIMOFF ПІДВІСНИЙ З СИДІННЯМ

Технологія, яка дозволяє утримувати ванну кімнату у чистоті
Унітаз Zante без обідка (технологія RimOff) немає жодного недоступного місця, чаша WC ідеально гладка і бактеріям немає місця для скупчення – це ідеальне рішення для тих, хто піклується про доскональну чистоту, гігієну та простоту в обслуговуванні. Надійний матеріал та сучасний дизайн – для виробництва керамічних унітазів використовується кераміка найвищої якості, яка наділяється абсолютно простим дизайном, що не привертає зайвої уваги та підтримує практичні функції будь-якої туалетної кімнати.


Серія

Чисте рішення WC Chrome полягає в простому стилі без жодних непотрібних деталей і в перевіреній і ефективній системі зливу води. Завдяки підвісному механізму WC Chrome за гігієною туалетних і ванних кімнат стежити набагато легше. Прихований монтаж WC не порушує чистий і цілісний дизайн. Підвісний WC Chrome оснащений відповідним сидінням з кришкою з практичним уповільнюючим механізмом опускання, т.з. SoftClose.

Розширення концепції д/ванних кімнат до досконалості
WC Chrome по своєму дизайну відповідає іншим виробам широкої концепції, що дає Вам можливість і у ванних кімнатах з туалетом зберегти єдиний стиль. Його дизайн настільки сучасний і універсальний, що підійде для інтер'єру будь-якої ванної кімнати.

Жодних видимих гвинтів і важкодоступних місць
Не псує загальний зовнішній вигляд, полегшує прибирання важко доступних місць на зовнішній стороні чаші унітазу, де часто утворюється бруд.

Все для легкого прибирання
Підвісна система чаші унітазу полегшує прибирання підлоги в туалеті або ванній кімнаті, а перевірена на практиці кругова система зливу води розподіляє воду в необхідні місця, омиваючи усю поверхню чаші унітазу.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г х в): 365 x 510 x 315 мм
  • матеріал: високоякісна міцна кераміка, глазур без необхідності додаткової обробки
  • колір: білий
  • установка: на стіну з прихованим модулем встановлення, прихована система кріплення
  • чаша wc: без обідку (технологія rimoff)
  • комплектація: тонке сидіння з функцією плавного закривання та системою розблокування
  • гарантія: 5 років

Рекомендовані аксесуари: рекомендуємо встановлювати на рамний модуль SMART ECO до якого підходить виключно панель управління Circle.

5 років гарантії
WC Zante RimOff

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01866 365 x 510 x 315 WC ZANTE RimOff підвісний з сидінням 14 670 11 736

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування