Youtube Instagram

Пристінна, кутова чи окремо стояча: обираємо тип ванни

Дата: 18.2.2021

Комфорт і задоволення від приймання ванни залежить не лише від матеріалу, з якого вона виготовлена, а й від типу її встановлення. Читайте далі про те, які ванни є в асортименті RAVAK.
Як ви вже зрозуміли з назви цієї статті, ванни бувають трьох типів – пристінні, кутові та окремо стоячі. Усі ці типи бувають різних форм і розмірів, а також мають свої особливості.

formy 01Пристінні ванни встановлюються впритул бортом до стіни. Цей тип вважається найпопулярнішим, оскільки має найбільшу кількість варіацій форм. Зокрема, в нашому асортименті є понад 20 варіантів ванн, корпус яких має правильну прямокутну форму. Таку ванну можна встановити впритул до однієї стіни, в куток, або ж в нішу. Особливої уваги вартують наші моделі-бестселери: VANDA II – з ергономічними підлокітниками, FORMY SLIM – що має лаконічний дизайн, і CAMPANULA – з елегантною формою внутрішнього простору.

be happyТакож є пристінні ванни з асиметричним корпусом. Тут радимо придивитися до таких моделей як: ASYMMETRIC II – компактна модель, що має удосконалений внутрішній простір і надає максимально комфортні умови як для купання у ванні, так і для прийняття душу, якщо встановити спеціальну скляну штору; та, звичайно, AVOCADO та BE HAPPY – наші унікальні моделі, що розроблені спеціально для маленьких ванних кімнат, адже дозволяють поєднати ванну й умивальник в єдину компактну естетичну одиницю. При цьому ви матимете безпроблемний доступ як до ванни, так і до водостічних труб під нею. Якщо ж доповнити ванну BE HAPPY душовою шторою, вона перетвориться на простору душову кабіну. 

newdayКутові ванни найчастіше мають форму чверті кола з правильною геометрією корпуса, та встановлюються в куток кімнати. А от внутрішній простір кутової ванної та її розміри можуть варіюватися. Кутові ванни RAVAK сконструйовані таким чином, що надають досить місця для двох людей, які разом приймають ванну.

Однією з найпопулярніших наших асиметричних моделей вважається NEW DAY – ванна має широкі борти та зручний нахил в спинній частині, а сидіння, яке так люблять діти, можна використати за призначенням або як місце для косметики. А шляхом встановлення гідромасажної системи ви можете урізноманітнити свої домашні водні процедури ще й ефективним spa-ритуалом з релаксу та відновлення.

freedom oОкремо стояча ванна – справжня гордість просторої ванної кімнати, адже вона домінує в інтер’єрі та окрім комфортного купання дарує особливі враження. Виберіть форму, яка вам більш до серця – неперевершена комбінація прямокутника та овалу в моделі Solo, або плавні лінії в моделі Freedom O. Якщо ж ваша ванна кімната не дозволяє розмістити окремо стоячу ванну, ми радимо звернути увагу на ванну Freedom W, переваги якої найбільш видимі при розміщенні її до стіни. Майте на увазі, що особливо елегантно такі ванни виглядають саме з підлоговим змішувачем, а не настінним.

Пам’ятайте й про те, що на ванни RAVAK діє довічна гарантія. Більш детально про це вам можуть розказати менеджери наших брендових салонів. Звертайтеся!