Instagram Pinterest Youtube Telegram

Приймання душу

Чорний сифон для піддона RAVAK Professional 90

Сифон для піддону Professional 90, чорний

Побалуйте себе найкращим. Чорна металева кришка сифона робить піддон особливим й поєднується з іншими чорними елементами у ванній кімнаті.


Серія

Без сифона жоден піддон не може виконувати своє призначення - відведення води в систему каналізації при прийманні душу. Оскільки піддон утворює міцно вбудовану складову частину ванної кімнати, обирайте сифони лише з якісних витривалих матеріалів.

Сифони для ванн RAVAK Basic, Standard і Professional мають діаметр 90 мм і пропускну здатність 30 л/хв. Це дозволяє застосовувати їх в душових кабінах з гідромасажними панелями. Усі сифони д/ванн RAVAK легко чистяться зовні, що є основною передумовою їх використання разом з піддонами, встановленими “наміцно". Сифони Standard і Professional відрізняються видом матеріалу, з якого виготовлена їх кришка. Сифон Professional оснащений металевою кришкою, а сифон Standard - пластмасовою кришкою з металевим покриттям. Ці сифони ми рекомендуємо комбінувати з піддонами Galaxy Pro. Для глибокого піддону з сидінням Sabina ми пропонуємо сифон Sabina з отвором для сифону і переливу 52 мм. Злив води здійснюється за допомогою "ClickClak системи" (натисненням на кришку сифона злив води зупиниться, а повторним натисненням злив води продовжиться).

Достатня пропускна здатність
Сифонам RAVAK під силу відведення води мінімально 30 л/хв, що дозволяє використовувати їх в душових кабінах з гідромасажними панелями.

Легко чистяться
Легка доступність і чищення сифона - гарантія Вашого спокою. Ви можете не турбуватися про те, що сифон засмітиться і Вам доведеться шукати сантехніка для його ремонту.

Для будь-якої моделі піддонів RAVAK
Сифони RAVAK доступні трьох видів, що дає Вам можливість підібрати до певного піддону саме той сифон, який як найкраще до нього підходить.

Технічна інформація

  • діаметр: 9 см
  • висота: 8,4 см
  • злив води за хвилину: 32 л
  • Кришка металева, чорний матовий
  • гарантія: 3 роки

Сифон для піддонів Professional 90 підходить для усіх типів душових піддонів (Ø 90 mm), за винятком глибоких піддонів Sabina. Особливо рекомендуємо для піддонів Galaxy Pro (Flat). До сифона можна докупити редуктор, який виконує функцію переходу з одного діаметру (сифон RAVAK діаметром 40 мм) на інший (каналізаційна труба діаметром 50 мм).

3 роки гарантії
Чорний сифон для піддона RAVAK Professional 90

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01749 Сифон RAVAK Professional 90 - чорний 3 195 2 556
X01304 40/50 Редуктор сифону 40/50 мм 180,- 144,00

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Аксесуари на вибір