Youtube Instagram

Приймання душу

W SET-80 Wall/Corner

W SET-80 для душових кабін Walk-In Wall, Corner

Набір металевих тримачів і опор надійно утримають великі скляні поверхні на своїх місцях, а також забезпечать стабільність душової кабіни Walk-In Wall 90 та Walk-In Corner розміром 110x80 і 120x80, де він визначає ширину входу 80 см..

Серія

Продукти Brilliant та Walk-In складаються з двох окремих предметів! 

B SET
Необхідно придбати окремо душові скла, душові двері або нерухомі стінки серії Brilliant, а також металеві деталі так званого B SET. У набір B SET входять ручки, петлі, монтажний набір та тримачі Brilliant для обраних наборів. Короткий або довгий тримувач для скла можна придбати окремо і для менших розмірів душових кабін.

W SET
Щоб отримати весь комплект виробу Walk-In, вам необхідно придбати скляні нерухомі стінки Walk-In в одній упаковці, а також металеві тримачі для забезпечення стійкості всієї душової кабіни в другій упаковці так званому W SET. НАБІР W SET містить металеві тримачі та опори.

Інші варіанти дизайну, не тільки вироби Walk-In, можна замовити за допомогою онлайн-конфігуратора, створеного спеціально для вас - atp.ravak.ua, достатньо вибрати потрібний дизайн (тип, ширину, висоту).

Технічна інформація

Набір металевих деталей для душової кабіни Walk-In Wall 90 і Walk-In Corner розміром 110x80 і 120x80, де він визначає ширину входу 80 см.
W SET містить:

  • тримач тонкий – 1 шт.
  • опора – 1 шт.
  • монтажний набір

Стійкість душової кабіни забезпечує металева опора і тонкий тримач, що складаються з двох хромованих кінців (стіна + скло), з'єднані алюмінієвим профілем з обробкою поверхні полірований алюміній або чорний.

5 років гарантії

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
GWD01000A093 Тримач W SET-80 Wall/Cornel 105,00 e-shop
GWD010003017 W SET-80 Wall/Corner black
доступні 03/2019.
139,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.