Instagram Pinterest Youtube Telegram

Змішувачі

Змішувач для умивальника Сhrome II BeCool без відкривання стоку

Змішувач для умивальника Chrome II без відкривання стоку, З ФУНКЦІЄЮ BECOOL

CR II 015.01CR / CR II 015.21BL
Приємна динаміка овальних форм. Змішувач Chrome II відбиває сучасні тенденції дизайну ванних кімнат. Подовжений змішувач для умивальника ідеально підходить для умивальників на стільницю. Змішувачі, оснащені функцією BeCool, заощаджують витрату гарячої води й, отже, електроенергію. Як? Рух важеля змішувача починається в середньому положенні й тече тільки холодна вода. У стандартних змішувачів у такому положенні тепла вода вже поєднується з холодною. І часто без потреби. Під час короткого промивання рук вода навіть не виливається з трубки. Система BeCool гарантує, що вода почне нагріватись лише тоді, коли ви цього дійсно захочете. При повороті важеля вліво. Ви можете обрати змішувачі у традиційному хромованому або модному чорному дизайні.


Серія Для умивальників

Змішувачі для умивальника Chrome II виробляються з відкриванням стоку і тросиком або ж без відкривання стоку. Усі змішувачі мають керамічний картридж діаметром 35 мм, на який ми надаємо 5 років гарантії. Вони поставляються із вже прикріпленими сполучними шлангами завдовжки 360 мм діаметром G3/8. Змішувачі рекомендуємо комбінувати з умивальниками серії Chrome або іншими умивальниками RAVAK.

Технічна інформація

 • висота змішувача: 300 мм - подовжений для більшого комфорту
 • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
 • колірне виконання:
  • CR: chrome - хром
  • BL: black - чорний
 • з'єднуючі шланги: гнучкий 450 мм, діаметр G3/8
 • функція економії: BeCool
 • відкривання стоку: без
 • гарантія на змішувачі: 5 років
 • підходить: класичним умивальникам, а також умивальникам на стільниці

Усередині змішувача знаходиться оригінальний аератор із функцією EcoFlow. Потік обмежений 3,8 л на хвилину та збагачений повітрям. Ви, ймовірно, цього навіть не помітите, але це позначиться на вашій витраті води, яка буде нижчою, ніж при використанні звичайного змішувача.
Змішувач оснащений функцією BeCool, що дозволяє заощаджувати витрату гарячої води. Важіль змішувача не повертається праворуч, а переходить у середнє положення, з якого тече лише холодна вода. У середньому положенні вода не перемішується без потреби, як у стандартних змішувачах для умивальника, а подача гарячої води починається лише при повороті важеля вліво.
Для комплексного рішення та дизайнерської гармонії ванної кімнати рекомендуємо комбінувати його з іншими змішувачами Chrome II того ж кольору. Ми рекомендуємо використовувати засіб для чищення для зовнішнього очищення RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeEasyClean (аератор)SoftMoveEcoFlowBeCool
Змішувач для умивальника Сhrome II BeCool без відкривання стоку

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X070449 CR II 015.01CR Змішувач для умивальника без відкривання стоку, BeCool 300 mm, хром 7 568
X070461 CR II 015.21BL Змішувач для умивальника без відкривання стоку, BeCool 300 mm, чорний 9 030

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування