Youtube Instagram

Про нас

Концепція Chrome - ідеальне рішення для ванних кімнат і WC

Дата: 8.5.2014

Концепція Chrome - ідеальне рішення для ванних кімнат і WC

Найуспішніший комплексний набір для ванної кімнати марки RAVAK.. Асортимент концепції Chrome поповнили вироби з кераміки (умивальники, унітази, біде) і погоджені по дизайну аксесуари для ванних кімнат. Оновлена концепція Chrome підходить як для ванних кімнат, так і для WC. 

По своїй функціональності і дизайну концепція Chrome ідеально погоджена до найдрібніших деталей. Від інших рішень на ринку її відрізняє форма овалу, що об'єднує в одне ціле ванну, штору для ванни, різноманітні душові кабіни, піддони, душовий канал, мініумивальник, умивальники з литого мармуру і кераміки, меблі для ванних кімнат, різноманітні змішувачі, аксесуари, а також новинки 2014 року - керамічні унітази та біде. Оригінальний стиль концепції Chrome був створений автором Kryštofem Nosálem в студії Nosal Design.

Обладнання для туалету Chrome

Ванна кімната, з'єднана з WC, має практичні вигоди і невигоди, але це не повинно жодним чином впливати на красу. На сьогодні у Вас є можливість обладнати усю ванну кімнату виробами єдиної концепції так, щоб вони гармонійно поєднувалися один з одним. До ванн, душових кабін і умивальників Chrome підберіть керамічні унітази та біде з відповідними інсталяційними системами. І усе це в одному місці, однієї марки, з гарантією від крупного чеського виробника.

Автор концепції Chrome, дизайнер Kryštof Nosál, розробив все таким чином, щоб, у разі потреби, можна було обладнати окрему туалетну кімнату. Тому окрім унітазів і біде концепція також містить мініумивальник з маленькою шафкою і широкий асортимент аксесуарів.

Унітаз та біде Chrome з кераміки

Використовуваний керамічний матеріал забезпечує міцність і тривалий термін служби. Чисте рішення WC Chrome полягає в легкому стилі без зайвих деталей, в перевіреній і ефективній системі зливу води, завдяки підвісній системі полегшується догляд і прибирання ванної або туалетної кімнат. Прихована система монтажу не порушує чистий і цілісний дизайн. Унітаз Chrome ообладнаний кришкою, яка сама безшумно опускається (уповільнюючий механізм). Керамічний матеріал, прості природні форми і такі ж функціональні переваги як і у WC Chrome зроблять з біде Chrome “інтимний фундамент” будь-якої ванної кімнати.

Мініумивальник Chrome з литого мармуру

Завдяки економічним розмірам 40 см ширини і лише 22 см глибини мініумивальник Chrome поміститься скрізь, де бракує місця. В першу чергу, в окремих від ванної кімнати туалетах. Мініумивальник можна встановити на стіну і скомбінувати його з шафкою в двох виконаннях корпусу: білий / strip onyx. Мініумивальник і шафка випускаються в Л/П варіантах.

Умивальники Chrome з кераміки

Простота ліній і надійний матеріал - ось основні характеристики керамічних умивальників Chrome, які RAVAК додав у свій асортимент за численними проханнями клієнтів.  До їх переваг відносяться максимальна міцність, простий догляд і перевірений дизайн, що поєднується не лише з виробами Chrome, але і з іншим обладнанням для ванних кімнат.    

Керамічні умивальники Chrome мають розміри 550 і 650 мм, їх можна комбінувати з новими шафками, які відрізняються закругленими кутами і представлені в двох колірних виконаннях. Білий колір шафок оптично збільшить ванну кімнату і наповнить її світлом, сірий же навпаки створить у ванній кімнаті приємну інтимну атмосферу.

Умивальники Chrome ідеально доповнять змішувачі тієї ж серії та аксесуари для ванних кімнат.

Аксесуари для ванних кімнат Chrome

Успіх виробу полягає в деталях. Концепцію Chrome доповнили часто використовувані аксесуари для ванних кімнат, а саме: скляні склянки для зубних щіток з металевим тримачем, скляні мильниці, подвійні гачки для рушників, декілька видів тримачів д/рушників, скляна полиця для речей, а для WC передбачений металевий тримач туалетного паперу і щітка для унітазу з тримачем.

Усі аксесуари виготовлені з матового скла в комбінації з глянцевою хромованою поверхнею. Досить товстий шар хрому гарантує аксесуарам простий догляд за ними, а головне довговічність. Тому RAVAK на їх термін служби надає 5 років гарантії.