Youtube Instagram

Що Ravak думає про дизайн: 5 фактів від європейського бренду

Дата: 25.2.2021

Виробник зробив ставку на якість виробів, але без ідеального зовнішнього вигляду та їх технічної досконалості це був би компроміс. Адже реалізувати лише якісне або лише красиве сьогодні вже не досить.

1. Дизайн – це співвідношення можливого з розумним. Звісно, дизайнери знаходяться в постійному пошуку оригінальних концептів. Але зробити принципово новий дизайн ванни або умивальника зручним і водночас естетичним важко через розв’язання багатьох питань, пов'язаних з практичністю. Промислові дизайнери постійно балансують між фантазіями та обмеженнями, що диктують ергономіка, безпека та технічні можливості. Саме тому, на думку спеціалістів RAVAK, хороший дизайнер – не лише креатор, а й першокласний інженер і технік.

storz2. Своїх дизайнерів виробник знайшов у автомобільній промисловості. Так, звучить дивно, але це факт – дизайн-студії, які розробляють кузови та інтер'єри автомобілів світових брендів, працюють і для компанії RAVAK. Зокрема, при розробці ванн RAVAK (Avocado, Rosa II) чеська студія STORZ запозичує багатий досвід таких брендів як Porsche, BMW та Audi. А засновник студії Achim Storz залишає на наших виробах оригінальний авторський відбиток, втілюючи в них свої креативні рішення.

nosal3. Дизайн має бути узгодженим до найменших деталей. Саме тому RAVAK започаткував поняття концепцій – стилістично поєднаних комплексних пропозицій. Спільною рисою концепції є те, що для всіх її виробів, а саме ванн, штор для ванн, душових куточків у різному виконанні, душових піддонів, каналів, умивальників, меблів, різних типів змішувачів і додаткових аксесуарів характерна певна форма або дизайн-елемент, що об'єднує їх в концептуальний набір. Співавтором більшості концепцій RAVAK (Rosa, Chrome, 10°, Classic, Evolution) є Kryštof Nosál, засновник студії Nosal design та передовий чеський промисловий дизайнер, що у своїх розробках найбільше цінує простоту рішень з чіткою ідеєю.

4. Продукція RAVAK регулярно бере участь в престижних міжнародних конкурсах. Дизайнерські розробки виробника неодноразово були номіновані на премію Czech Grand Design, є володарем багатьох премій. Зокрема, дизайн змішувачів PURI став номінантом RedDot Award 2020 та iF DESIGN AWARD 2020. У 2019 році дизайн ванн SOLO отримав відзнаки GOOD DESIGN, RED DOT AWARD, iF DESIGN AWARD та Elle Decoration. А дизайн мармурових умивальників MOON в 2018 році також було відзначено на GOOD DESIGN, RED DOT AWARD та iF DESIGN AWARD.


salon5. Дизайн важливий не тільки в товарах і концепціях, а й в брендових салонах. Адже це єдиний спосіб продемонструвати всі технічні та користувацькі переваги продукції. Саме тому над дизайном фірмових шоу-румів, зокрема, в Україні працювали спеціалісти дизайн-студії S-STUDIO і особисто Надія Самохіна та Олена Діденко. Вони продумали впізнавані мінімалістичні інтер’єри та спланували розміщення продукції так, щоб відвідувачам салонів було комфортно сприймати, а іноді й випробувати обраний виріб. Так, наприклад, для демонстрації гідромасажу та хромотерапії спроєктовано окреме приміщення, в якому можна випробувати продукцію в дії. Запитайте в менеджера салону про це в свій наступний візит!