Youtube Instagram Telegram

Хромотерапія H2O NEW

Хромотерапія H2O NEW

Підводне освітлення для незабутніх вражень від приймання ванни. Надає можливість переходу кольорів (за бажанням можна зупинитися на улюбленому кольорі), вибору білого світла, регулювання інтенсивності колірних відтінків, швидкості переходу кольорів.


Серія Хромотерапія H2O NEW

Роблячи у ванній кімнаті ремонт, не забудьте окрім нового устаткування також придбати хромотерапію H2O NEW, сумісну з більшістю акрилових ванн. Хромотерапія освіжить вашу ванну великою кількістю колірних відтінків, створить незабутню атмосферу і позитивно вплине на Ваш настрій.

Дія хромотерапії на організм полягає у впливі на нього світла і кольору. Вона освітлює ванну різними кольорами, і тим самим впливає на Ваш настрій і життєву енергію, забезпечуючи ідеальну релаксацію.

Хромотерапія H2O NEW в першу чергу відрізняється максимальною потужністю світлового джерела, можливістю регулювати інтенсивність і швидкість переходу кольорів. Ви можете зупинитися на улюбленому кольорі і створити ту атмосферу, яка відповідатиме Вашому настрою. Хромотерапія H2O NEW знаходиться в якісному водонепроникному хромованому корпусі.

Доступна і самостійна
Вам не доведеться купувати дорогу гідромасажну ванну з хромотерапією. Навіть звичайну доступну за ціною ванну можна удосконалити підводним освітленням, яке щоразу створює ту або іншу атмосферу відповідно до Вашого настрою.

Можливість простого регулювання
Хромотерапія H2O NEW має функцію налаштування швидкості чергування кольорів, які Ви самі обираєте. Ви можете зупинитися на улюбленому кольорі та створити ту атмосферу, яка відповідатиме Вашому настрою.

Надійна
Хромотерапія H2O NEW знаходиться в якісному водонепроникному хромованому корпусі.

Технічна інформація

Напруга живлення: 230 В
Діаметр хромолампи: 75 мм
Кількість хромоламп: 1 шт
Енергоспоживання: 3 Вт
Колір покриття: Хром
Підходить: для більшості ванн RAVAK

Також є можливість встановити додаткову лампу, яка буде працювати синхронно (тобто в одній ванні буде дві лампочки які будуть працювати синхронно (підійде для великих ванн LS, NEW DAY, і т.д.) Вартість додаткової лампи 259 євро.

Функціональність
Фіксація кольору: є
Комбінації кольорів: 7
Кількість кольорів: 4 (Червоний, Жовтий, Зелений, Синій)
Кількість світлодіодів: 12
Управління: сенсорне

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
RA000A0001 діаметр 56 Хромотерапія H20 Color ML1 хром 19 307

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Аксесуари на вибір