Instagram Pinterest Youtube Telegram

Хромотерапія H2O NEW

Роблячи у ванній кімнаті ремонт, не забудьте окрім нового устаткування також придбати хромотерапію H2O NEW, сумісну з більшістю акрилових ванн. Хромотерапія освіжить вашу ванну великою кількістю колірних відтінків, створить незабутню атмосферу і позитивно вплине на Ваш настрій.

Дія хромотерапії на організм полягає у впливі на нього світла і кольору. Вона освітлює ванну різними кольорами, і тим самим впливає на Ваш настрій і життєву енергію, забезпечуючи ідеальну релаксацію.

Хромотерапія H2O NEW в першу чергу відрізняється максимальною потужністю світлового джерела, можливістю регулювати інтенсивність і швидкість переходу кольорів. Ви можете зупинитися на улюбленому кольорі і створити ту атмосферу, яка відповідатиме Вашому настрою. Хромотерапія H2O NEW знаходиться в якісному водонепроникному хромованому корпусі.

Доступна і самостійна
Вам не доведеться купувати дорогу гідромасажну ванну з хромотерапією. Навіть звичайну доступну за ціною ванну можна удосконалити підводним освітленням, яке щоразу створює ту або іншу атмосферу відповідно до Вашого настрою.

Можливість простого регулювання
Хромотерапія H2O NEW має функцію налаштування швидкості чергування кольорів, які Ви самі обираєте. Ви можете зупинитися на улюбленому кольорі та створити ту атмосферу, яка відповідатиме Вашому настрою.

Надійна
Хромотерапія H2O NEW знаходиться в якісному водонепроникному хромованому корпусі.