Youtube Instagram

Хромотерапія H2O Color

Роблячи у ванній кімнаті ремонт, не забудьте окрім нового устаткування також придбати хромотерапію H2O Color, сумісну з більшістю акрилових ванн. Хромотерапія освіжить вашу ванну великою кількістю колірних відтінків, створить незабутню атмосферу і позитивно вплине на Ваш настрій.

Дія хромотерапії на організм полягає у впливі на нього світла і кольору. Вона освітлює ванну різними кольорами, і тим самим впливає на Ваш настрій і життєву енергію, забезпечуючи ідеальну релаксацію.

RAVAK пропонує нове рішення, яке полягає в можливості придбання самостійного виробу- Хромотерапії H2O Color, сумісною з більшістю акрилових ванн на ринку. Хромотерапія H2O Color є потужною підводною лампою в екстраплоскому дизайні.

Хромотерапія H2O Color в першу чергу відрізняється максимальною потужністю світлового джерела, можливістю регулювати інтенсивність і температуру колірних відтінків, швидкість переходу кольорів. Ви можете зупинитися на улюбленому кольорі і створити ту атмосферу, яка відповідатиме Вашому настрою. Хромотерапія H2O Color знаходиться в якісному водонепроникному хромованому корпусі і має сертифікат TÜV.

Доступна і самостійна
Вам не доведеться купувати дорогу гідромасажну ванну з хромотерапією. Навіть звичайну доступну за ціною ванну можна удосконалити підводним освітленням, яке щоразу створює ту або іншу атмосферу відповідно до Вашого настрою.

Можливість простого регулювання
Хромотерапія H2O Color має функцію налаштування швидкості чергування кольорів, які Ви самі обираєте, регулює інтенсивність і температуру колірних відтінків. Ви можете зупинитися на улюбленому кольорі і створити ту атмосферу, яка відповідатиме Вашому настрою.

Сертифікована
Хромотерапія H2O Color знаходиться в якісному водонепроникному хромованому корпусі і має сертифікат TÜV.