Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Меблі для ванних кімнат Comfort

Зосереджені на деталях

Поєднує в собі неперевершену якість керамічного умивальника з сучасними лініями тумб для зберігання. Характерним елементом цієї серії є металева втоплена ручка, рішення якої не має аналогів на ринку. Тумби поставляються з ручкою білого кольору, але ми також пропонуємо ручку окремо у виконанні хром. Всі тумби для ванних кімнат серії Comfort мають глибоке просочення для ідеальної водонепроникності.

Koupelnový nábytek Comfort

Комбінація з керамікою

Меблі для ванної кімнати Comfort дозволяють вибрати один з двох типів умивальників: умивальник Comfort, вбудований в тумбу, або один з моделей, що підходять для установки на стільницю (наприклад, Uni або Uni Slim). Обидва типи виготовлені з міцної кераміки, яка являє собою ідеальне поєднання властивостей перевіреного століттями традиційного матеріалу й позачасового дизайну.


Koupelnový nábytek Comfort

Місця для зберігання

Серія Comfort містить дві групи виробів. Підійде для любителів прихованих місць для зберігання, яким більше сподобається умивальник, який вбудовується з продумано спроєктованим пеналом й металевою ручкою з функцією повільного закриття. Також для любителів відкритих місць для зберігання, які можна створити, розмістивши умивальник на стільниці.


Koupelnový nábytek Comfort

Варіативність

Комбінація стільниці (60, 80, 120 см), тумби й керамічного умивальника, або інших тумб під стільницю можуть бути реалізовані в різних рішеннях, крім можливості установки металевого тримача для рушників. Доповнює набір тонкий пенал висотою 160 см, у двох варіантах ширини та глибини, з розпашними дверцями й шістьма полицями.