Instagram Pinterest Youtube Telegram

Ванна Ypsilon Wall

Ванна Ypsilon Wall

М’які, плавні лінії акрилової ванни Ypsilon Wall пропонують ідеальне розслаблення. Чутливо продумані зовнішні лінії, які надають їй романтичний вигляд, злегка розходяться в сторони у верхній частині та разом з надстандартною висотою ванни забезпечують користувачеві комфортну підтримку для шиї та голови. Щоб нічого не бракувало, довша сторона ванни, природно, доповнена біля стіни місцем для зберігання.
Ванна Ypsilon доступна з переливом і зливною кришкою в хромованому, білий або чорному кольорі для ідеальної гармонії з обраними змішувачами.

Záruka

Серія

Свобода – це стан душі

Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Не обмежуйте себе. Релаксируйте у окремо стоячих ваннах RAVAK.

Безумовно, окремо стоячі ванни домінують в просторі та окрім комфортного купання викликають нові відчуття і враження. Розташуйте ванну там, де вона виглядатиме максимально ефектно, і насолодіться новою дозою приймання ванни.

Виберіть форму, яка вам більш симпатична, неперевершену комбінацію прямокутника та овалу (Solo), або плавні лінії (Freedom O). Розмістіть ванну там, де вона створить найбільший ефект та насолоджуйтеся новим виміром для купання. Ваша ванна кімната не дозволяє розмістити окремо стоячу ванну? Не переймайтесь, ми маємо для вас ванну Ypsilon Wall, переваги якої найбільш видимі, при розміщенні її до стіни.
Ванну, для розміщення біля стіни Freedom Wall пропонуємо й у варіанті з чорною панеллю.

Окремо стоячі ванни

Новий вимір релаксації

Відчуйте на собі приймання ванни в просторі і насолодіться новими враженнями. Вам ні за що не захочеться її покидати.


Окремо стоячі ванни

Для спільних вражень

Мало яка ванна так підходить для купання удвох, як окремо стояча. Однаковий нахил спинної частини ванни з обох боків, розташований по центру злив нікого не обмежує в рухах, і можливість розташувати ванну де завгодно забезпечать Вам і Вашому партнерові незабутні враження. Кришка переливу та зливу у варіанті хром або чорний.


Окремо стоячі ванни

Добре продуманий ефект

Ванни Freedom Wall та Ypsilon Wall є варіантами ванн, призначених для установки біля стіни, тому вони також підходять для невеликих ванних кімнат. Ширший край біля стіни дозволяє розмістити все необхідне для задоволеного відпочинку. Завдяки чорній панелі ванну Freedom Wall можна легко поєднувати з іншим обладнанням для ванної кімнати.

Технічна інформація

  • розміри: 178 x 86 см
  • матеріал: литий акрилат
  • варіант армування: LA — скловолокно
  • об'єм: 245 л, brutto вага: 52 кг
  • тип: окремо стоячі (до стіни)
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: ні
  • стічний комплект для ванни є частиною ванни
  • кришка переливу та зливу: хром / чорний / білий
  • гарантія: 10 років

Ванну Ypsilon Wall не можна доповнити шторкою для ванни. В комплект входить стічний комплект для ванни (перелив, злив, сифон, гідрозатвор) та опори (ніжки). Для ванни рекомендуємо обрати змішувач для ванни врізний (водоспад) або змішувач прихованого монтажу.

10 років гарантіїОб`єм 245 лВага 52 кг
Ванна Ypsilon Wall

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
XC00100028 1780x860 Ванна YPSILON WALL 1780x860 окремо стояча (кришка переливу та зливу: хром) 103 544
XC00100035 Ванна YPSILON WALL 1780x860 окремо стояча (кришка переливу та зливу: чорний) 104 877
XC00100047 Ванна YPSILON WALL 1780x860 окремо стояча (кришка переливу та зливу: Білий) 104 877

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.