Youtube Instagram Telegram

Ванна і душ в одному цілому - ванни Rosa

Дата: 3.7.2014

 Ви надаєте перевагу прийманню душу, а Ваші діти більше люблять купатися у ванні? Що робити, якщо і те, і інше не поміщається в одній ванній кімнаті?

У марки RAVAK завжди є рішення, в даному випадку це серія ванн Rosа. Саме вони міняють існуюче сприйняття ванн, оскільки пропонують не менше комфорту, ніж простора душова кабіна.

Душова частина має плоске і широке дно, інтегроване сидіння, і в комбінації зі шторою для ванни надає широкий і безпечний душовий простір. Для ванн Rosa пропонуються найширші штори на ринку, що запобігають розбризкуванню води повз душовий простір.

Для зручного купання ванну можна доповнити підголівником, ручкою, гідромасажем або хромотерапією. Асиметрична форма ванни забезпечує більше місця для купання, ніж інші ванни подібних розмірів.

Ванни Rosa на ринку представлені в трьох виконаннях c розмірами від 95 см (ширина) до 140 см (довжина) залежно від конкретної моделі. Дизайн розробляли Achim Storz і Kryštof Nosál.

До ванн Rosa були спеціально створені погоджені по дизайну умивальники з литого мармуру, шафки і змішувачі. Таким чином уся ванна кімната виглядає гармонійно, і головне функціонально, усі елементи доповнюють один одного, економлять простір і роблять приємним щоденне використання ванної кімнати.

Асортимент ванн Rosa:

  • Rosa I – розміри 160 / 150 / 140 x 105 см, ціна від 372,-
  • Rosa IIрозміри 170 / 160 / 150 x 105 см, ціна від 439,-
  • Rosa 95розміри 160 / 150 x 95 см, ціна від 410,-

Матеріал - литий акрил. Ванну можна обладнати гідромасажною системою, хромотерапією або доповнити підголівником / ручкою.

Усі ванни Rosa представлені в лівому / правому варіантах.

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.