Youtube Instagram Telegram

Сантехніка для двох: розумне рішення для вашої сім’ї

Дата: 15.7.2021

Ванна кімната — це місце, де повинно бути безкомпромісно зручно та розслаблено. А що дарує більший комфорт, ніж достатньо простору для кожного члена сім’ї? Для тих, хто цінує відчуття свободи, RAVAK підготував підбірку парної сантехніки, що підійде для спільного користування.

ravakУмивальник

Кожного ранку у вашій ванній кімнаті одне і те ж шоу-змагання «Хто перший буде умиватися»? Подвійний умивальник дасть кожному членові сім’ї шанс на перемогу. Один елемент дизайну принесе відразу декілька переваг:

  • Комфорт

Ранок чи вечір — тепер у вашому домі жодної черги, штовханини та тривожного «Ну, ще довго там?» Особливо цінна ця перевага для тих, хто живе не тільки в парі, а й з родиною.

  • Естетичність

Подвійний умивальник — це не тільки про зручність, а ще й про нестандартні дизайнерські рішення. Вільно обирайте ту форму, що вам до вподоби: круглу, квадратну чи прямокутну.

  • Різноманіття

На кожне ваше побажання є готовий варіант. Шукаєте умивальник з окремими раковинами? Вам підійде Chrome 1200. Надаєте перевагу об’єднаному варіанту? Тоді чудовий вибір — Natural Duo.

freedomВанна

Завдяки романтичним кадрам з мелодрам, ми звикли, що подвійні ванни створені для закоханих. Особливо, якщо прикрасити вечір свічками та пелюстками троянд... Проте також ці вироби — практичне рішення для великих сімей з купою дітлахів.

Ви можете обрати свій ідеальний формат ванни відповідно до дизайнерського планування кімнати та, звісно, своїх бажань:

walk-inДушова кабіна

Деякі кабіни мають спеціалізовані габарити та функціонал, проте виглядають вони надто громіздкими. Дизайнери RAVAK навпаки надають перевагу мінімалістичним рішенням, як от у серії Walk-In. Ці душові кабіни надають достатньо простору для спільного купання та ще й мають естетичний скляний дизайн.

Окрім того, ви можете обладнати простір додатковими деталями: сидінням чи гідромасажем спини, як для одного, так і для обох. Також варто пам’ятати про поличку із засобами для душу. Доречно поставити її посередині, щоб кожному було зручно.

Якщо ви шукаєте спосіб зробити свою ванну кімнату простором свободи та комфорту, парна сантехніка ідеально впорається з цим завданням. Окрім того, це чудовий спосіб додати дрібку романтики у рутинні будні.